ÖZELLİKLER

Personel İlan ve Başvuru Yazılımı Recsimum'un Özellikleri

Hızlı ve kolay başlangıç
Onay sürecinden sonra gerekli kayıt işlemleri tamalanarak kullanıcı bilgileriniz paylaşılır ve aynı gün ilan paylaşmaya ve başvuru almaya başlayabilirisiniz.
Web sayfasına kolay entegrasyon
Firmalar kurumsal web sitelerindeki insan kaynaları sayfalarına sadece bir satır kod ilave ederek web sayfasının bir parçası gibi hemen ilan yayınlamaya başlayabilirler.
Düşük Maliyet
Recsimum, yıllık bazda iş ilani sitelerine verilen ilanlara ödenen bedelerin onda biri kadar bir maliyetle kullanılabilir.
Detaylı Cv
Adaylar özgeçmiş oluştururken İl, ilçe, üniversite gibi bilgileri hazır veri kaynaklarından seçerek doldururdukları içi veri doğruluğu sağlanmaktadır.
Başvuru Değerlendirme
İlanlara yapılan başvurulara durum atayıp farklı zamanlarda yorumlar yazılarak davet, mülakat, teklif gibi süreçlere dair yorumlar eklenebilir.
Gelişmiş Arayüz
Form alanı denetimleri ve gelişmiş kontroller sayesinde doğru verilerin girilmesi sağlanmaktadır.
Aday değerlendirme
İş ilanlarınıza başvuru yapan adaylara yorum ekleyerek tekrar başvuru durumunda adayın tüm yorumlarını görebilirsiniz.
Adaylar için kolay başvuru
Adaylar Recsimum kullanan herhangi bir firma üzerinden CV kaydı yaptıktan sonra sadece Başvur düğmesi ile ilanlara kolayca başvurabilir.
İlan Yönetimi
Yayınlanan ilanlar pasife alınıp ihtiyaç durumunda tekrar yayına alınarak ilan hazırlama süresinden tasarruf edilebilir.
Kendi aday havuzunuzu oluşturun
Yayınlanmış ilanlara gelen cv'leri istediğiniz süre boyunca saklayarak ihtiyaç halinde ilan bazında veya genel cv veritabanınızda arayarak aradığınız personele ek maliyet olmadan hızlıca ulaşın.
Detaylı İş İlanı
İş ilanı hazırlarken mezuniyet durumu, ikamet edilen il, ilçe, görev yeri gibi bilgiler hazır listelerden seçilerek doğru aday başvurularının alınması sağlanır.